Yükleniyor

Haberler / Blog

Barco Blanco "Gazipaşa"

Barco Blanco "Gazipaşa"

Gazipaşa'nın Koru mahallesinde Yaklaşık 1 yıldır tadilatta olan Barco Blanco sonunda hizmete açldı. Gazipaşa restoranlarından Barco Blanco değişik mimarisi, coğrafi konumu ve essiz manzarası ile misafirlerini bekliyor.

Gazipaşa Haberler Olarak Yaptıgımız Araştırmada;

Antalya Gazipaşada gezilecek yerlerden olan Barco Blanco sahip olduğu geniş alan sayesinde Gazipaşa halkına ve yiyecek ve içecek konseptinde hizmetler vermeyi amaçlıyor.

En iyi Gazipaşa restoranlarından olan Barco Blanco yiyecek ve içecek konseptinde Akdeniz mutfağından lezzetler Gazipaşa turizmine katkı sağlayacağı hedefleniyor…

Antalya Gazipaşa’nın tanıtımında ’da büyük bir şans olan Barco Blanco farklı grup aktiviteleri ’ne de hizmet verebilecek kapasitede hazırlanmış olan ve deniz suyu ile doldurulmuş havuzu ile ’de ziyaretçilerini mutlu etmeyi hedefliyor.

Gazipaşa’nın en yeni restoranlarından olan Barco Blanco kapalı ve açık restoranı, havuz başı kafeteryası, deniz suyu havuzu, seyir terası ve piknik alanları ile birlikte Gazipaşa halkına, yerli ve yabancı turistlere hizmet vermesi bekleniyor.  Barco Blanco ne demek? 

ispanyolca 'da "beyaz gemi" anlamında kullanılmaktadır.

Haberin Linki; https://www.gazipasahaberler.com/HaberDetay/10429/Barco-Blanco--Gazipasa-.html

Whatsapp Destek

Barco Blanco

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?